68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Profesyonel Hizmet

aboutcampus

Öğrenciye Önem Veriyoruz


Ailelerin beklentilerini karşılamanın yanında, her zaman öğrencilerimizin ihtiyaç ve isteklerine önem veren bir yönetim anlayışına sahiptir.

Yurdumuz her zaman;

  • Güven
  • Huzur
  • Başarı

Kalite arayan öğrencilerin odak noktası olmayı amaçlamaktadır.

 

ÇAMAŞIRHANE HİZMETİ

SICAK SU

GÜVENLİK HİZMETİ

OTO PARK HİZMETİ

KLİMA

ELEKTRİK & SU HİZMETİ

TEMİZLİK HİZMETİ

ULAŞIM

DİNLENME ODASI

  

Yurdumuz merkezi konumundan dolayı önde gelen yurtlar arasındadır. Otobüs duraklarına, marketlere, eczane, hastane, banka, kırtasiye vs. olan yakınlığıyla öğrencilerimize ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.  

 

  

 

KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
KIYMET ÖĞRENCİ YURDU
ODA BALKONU
ODALARIMIZ
MUTFAK
DİNLENME SALONU-YATAK ODA
BANYO-WC

KIYMET ÖĞRENCİ YURDU

YURDUMUZ

Modern Ayrıcalıklarımız

Odalarımız tek kişilik stüdyo oda olup, her odada merkezi elektrik ve su enerjisi (Kartlı Sistem), inverter klima, 32 inç LED TV, TV uydu sistemi, sabit ses modu, kesintisiz internet erişimi, mutfak (büyük buzluk, elektrikli ocak, aspiratör), tuvalet, duş, lavabo, 24 saat sıcak su, geniş, rahat çalışma masası ve verimli çalışma olanağı, yataklarda uyku seti, duvarlarda ısı ve ses yalıtımı ve her odada balkon, düzenli kat ve oda temizliği, 24 saat kayıtta kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır.

Hoşgeldiniz

Çok zor bir iş başardınız, sizi tebrik ederiz. Çok mutlusunuz, içiniz içinize sığmıyor, heyecanlısınız ve geleceğe umutla bakıyorsunuz. Yeni dostluklar, yeni çevre, yeni bir şehir sizi bekliyor. Size kalan ise eğitiminize huzurla devam etmek ve başarılı bir geleceğe merhaba demek olacak. Öğrencilik hayatınız boyunca keyifli ve verimli bir dönem geçirmeniz dileğiyle. Bu koşullarda aileniz de mutlu, endişesiz ve huzurlu olacak.

Her şeyden önce, Güven...

Kıymet Öğrenci Yurdu’nda her açıdan güvenilir bir yaşam sürmeniz için gerekli bütün donanım sağlanmıştır. Sizlerin yaşam kalitesini, güvenini ve güvenliğini sağlamak bizim görevlerimiz arasındadır. Siz değerli öğrencilerimiz Kıymet Öğrenci Yurdu’ndan sadece bir oda kiralamıyorsunuz aynı zamanda yaşam kalitenizi yükseltecek bir ortam sağlamış oluyorsunuz, biz de sizin memnuniyetinizden ve başarınızdan güç alıyoruz.    

Dil Çeviri

Bize Ulaşın

2,Atatürk Caddesi Gönyeli Lefkoşa/KKTC

info@kiymetogrenciyurdu.com

0542 888 20 00